درباره ما

آریا افشان پایتخت

آریا افشان پایتخت

شرکت آریا افشان پایتخت فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه ارائه کلیه خدمات تهیه ، توزیع ، پخش و بسته بندی انواع محصولات بهداشتی و آرایشی ، عطر و ادکلن و کلیه کالای مجاز در ایران آغاز نموده است. شرکت آریا افشان پایتخت با مدیریت جناب آقای داوود رضا سلطانی و با در اختیار داشتن تیم حرفه ای خود با رویکرد تحول گرا و زیبایی محور و تنوع محصولی بالا در زمینه فروش عمده توانسته است سهم عمده ای از اعتماد و اعتبار بازار محصولات آرایشی و بهداشتی را کسب نماید. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت وتضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه است که آریا افشان پایتخت برآن استوار است. هدف: هدف ما ارایه بهترین ابزار سلامتی و زیبایی روز جهان در کشور عزیزمان است.

  • بالاترین تعهد
  • توسعه پایدار
  • تحقیق و توسعه
بالاترین تعهد شرکت آریا افشان پایتخت ، فروش و عرضه عمده محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و درجه کیفی سلامت محور است که بتواند باعث بهبود عرضه محصولات برای عموم مصرف کنندگان و مردم در بازار گردد
ما متعهد هستیم که با گامهای استوار برای رسیدن به توسعه ای پایدار و به سوی مدیریتی سالم و پویا قدم برداریم و در این راه با کاوشهای فراوان ، دقیق و علمی محصولات خاصی را برگزیده ایم تا بتوانیم با بهترین محصولات، بهترین کیفیت و بالاترین سطح خدمات و هزینه ای مناسب ، به بهبود سلامت جامعه کمک کنیم .
کلیه محصولات بر اساس خط مشی شرکت ، از معتبرترین شرکتهای واردکننده برند و تولید کنندگان اصلی .در راستای ارتقاء سطح کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان تهیه گردیده است.
آریا افشان پایتخت

پیام مدیرعامل

شرکت آریا افشان پایتخت تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

  • تدوین سیاست های توسعه ای
  • رشد و تعالی
  • پیشنهادات و انتقادات
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها مدیریتی شرکت می باشد.
در این میان آریا افشان پایتخت هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.
ما همیشه آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود هستیم حسن نیت مشتریان اشتیاق مارا نسبت به انجام پروژه های آتی خود افزایش می دهد. امیدواریم با ما همراه گردید تا از بازار محصولات زیبای لوکس در کشورمان ایران بهره مند گردیم.

داود رضا سلطانی

مدیرعامل

آدرس دفتر مرکزی

تهران ، میدان هروی ، خیابان افشاری ، بوستان هفتم شرقی ، پلاک ۲۸ واحد ۲۶

شماره تماس: 26146717-21 (98+)  پست الکترونیک: [email protected]

DNN